رونی ویلان: داستان باشگاه لیورپول

رونی ویلان که در سال 1961 ایجاد شد، کار ورزشی خود را در لیگ کوچک ایرلندی شروع کرد، درست قبل از اینکه لیورپول در سال 1979 توسط جو پیزلی، مدیر کارگردان، با هزینه کم 35000 پوند موافقت کند. امضای خود برای ویلان واقعاً تبدیل به یک موضوع شد. خرید هوشمندانه از آنجایی که این فرد می تواند کاپیتان باشگاه گلف خاص باشد و همچنین به بیش از 500 بازی در مورد لیورپول کمک کند.

ویلان یک هافبک ماهر با عملکرد دشوار بوده است، که احتمالاً ممکن است دو بار به بالا نیز در هر زمان که لازم باشد حریف باشد، این فرد اولین بازی خود را در مقابل استوک متروپلیس در سال 1981 انجام داد و همچنین اولین بازی خود را با استفاده از یک هدف در داخل 3 نشان داد. -0 موفقیت

این کاملاً در زمان خاصی از سال 1981-1982 بود که در آن رونی ویلان ثابت کرد که هر روز یک کارمند اولیه خاص لیورپول را سرمایه‌گذاری می‌کند، در هر زمانی از سال که متوجه می‌شود لیورپول لیورپول پات لیگ کوچک خاص را به همراه  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد اعتبار ویلان به ثمر رساندن چند هدف در مقابل به دست می‌آورد. به اسپرز در داخل نهایی. لیورپول در مرحله بعدی برای به دست آوردن موضوع لیگ کوچک خاص سفر کرد، بنابراین وقتی که در مورد کل زمان اولیه سال او کافی بود، ویلان بعدی رای داده است زیرا فرد جوانی با سال سن دارد.

ویلان که از ری کندی خارق‌العاده شما عملکرد خط میانی خود را به خوبی انجام می‌دهد، فوراً وارد این کار می‌شود، به هیچ وجه به دنبال مدرک تحصیلی خود در این کادر فوق‌العاده لیورپول نیست. آنها در این زمان از سال موضوع لیگ کوچک و همچنین گلدان لیگ کوچک را همراه با امتیازدهی اعتباری ویلان یک بار دیگر در نهایت در مقابل منچستر ایالات متحده ذخیره خواهند کرد.

موارد صرفاً در مورد لیورپول بهتر شدند زیرا در زمان سال 1984 مشاهده شد که اینها هر گونه سه گانه را در مورد جام ها به دست آوردند، موضوع لیگ کوچک خاص، پات لیگ کوچک خاص و همچنین گنجاندن نه چندان کوچک با Eu Pot، از آنجایی که لیورپول این امتیاز را کسب کرد. نوعی جام برای لحظه بعدی شما

صرف نظر از هر جام غیرمنتظره‌ای در زمان کمتری از سال در طول سال 1985، رونی ویلان از طریق استراتژی 1985/86 زمانی فوق‌العاده از سال را به دست آورد، زیرا لیورپول در صورت غلبه بر رقبای مرسی ساید اورتون در داخل، لیورپول پات لیگ کوچک و همچنین FA Pot را به دست آورد. نهایی.

درست پس از غیبت در فصل 1987/1988 به دلیل آسیب دیدگی و همچنین صرف نظر از سرمایه گذاری کارکنان خاص خود برای رسیدن به نایجل اسپکمن، رونی در این زمان از سال دوباره برگشت و کاپیتان باشگاه گلف تولید شده را با استفاده از یک کاپیتان گلف ماندگار کرد. مصدومیت مایک هانسن، از آنجایی که لیورپول در فصل 1988/89 جام حذفی خاص را به دست آورد، اما از موضوع لیگ کوچک نادیده گرفته شد، زیرا مجموعه تنها چند ثانیه با زمان سال موفق به گلزنی شده است. موضوع خاص را محکم کنید

ویلان منطقه ای از کارکنان لیورپول بوده است که در سال 1990 موضوع خاصی را در آن بازپس گرفتند، با این وجود به دلیل تصادفات و همچنین معرفی شرکت کنندگان تازه، اجرای رونی ویلان در مورد لیورپول امروز کاهش یافته است، صرف نظر از هر گونه رستاخیز زیر نظر کارگردان Graeme Souness. / شب‌های او با لیورپول امروز مشخص به نظر می‌رسید، زیرا این فرد مخالفت را در مورد جایگاهش از سوی شرکت‌کنندگانی مانند چارلی مک منمن و همچنین جیمی ردنپ تجربه کرد و همچنین این فرد همچنان لیورپول را ترک کرد تا بتواند درست پس از ایجاد 443 اجرا در سال 1994 به Southend USA برود. و همچنین با به ثمر رساندن 73 هدف، او می تواند به طور مداوم در هر تیم فوتبال لیورپول باشد.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *